ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
Vila Bella Vista | Neos Marmaras - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вилата се наоѓа на 200 метри од најубавата градска плажа во Неос Мармарас позната по своите природни сенки, а од центарот на градот 250 метри.

Опис: Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, сместени на прв, втор, трет или четврти кат. Повеќето од студијата имаат убав поглед од висина кон морето. Сите студија имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi и клима која се доплаќа на лице место.

 

-10% попуст за уплати во целост до 29.02.2024

 

 

- PM- поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)