ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Aloe | Sivota - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Aloe се наоѓа на 600 метри од пристаништето и од главната пешачка зома преполна со преубави таверни и кафетерии, како и на 1км од градската плажа. Опкружена е со преубав двор во кој има простор за подготвување на скара. Вилата има две двокреветни студија, две трикреветни студија со софа на која можат да спијат деца до 12 години, како и четири четирикреветни мезонети. Студијата се наоѓаат во спуштено приземје (сутерен). Комфорни се,  немаат тераси, но за секое студио е обезбеден простор во дворот пред самото студио. Во состав на секое студио има и маса за јадење. Мезонетите се на првиот спрат и се на две нивоа. На долното ниво има пространа кујна (со маса за јадење) наменета за подготовка на полесни оброци (голем фрижидер, мини електричен шпорет со рерна, садови за јадење)  . Студијата имаат LCD TV, купатило, клима уред и два кревета. На горното ниво кое е физички одвоено со врата има спална соба со француски кревет, LCD TV, купатило и клима чие користење е вклучено во цената. Сите мезонети имаат сопствена тераса опремена со гарнитура за седење. Вилата има приватен паркинг и Wi-Fi со слаб сигнал. Чистењето е на два дена, крпите се менуваат на три дена, а постелнината се менува на пет дена. Во близина на вилата има супермаркет и пекара. Доколку сакате, доставата на производи од супермаркетот до самата вила се врши бесплатно.

 

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)