ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аспровалта
KAtegorija
Vila Aleksandros | Asprovalta - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Alexandros - се наоѓа покрај самата плажа во состав на пешачката зона и градското шеталиште. Во непосредна близина на вилата се наоѓа паркинг, како и голем број продавници, ресторани и таверни. Во понудата имаме трикреветни и четирикреветни апартмани, како и четирикреветни, петкреветни и шесткреветни дуплекс апартмани. Апартманите се сместени на првиот спрат од вилата и поголем дел од нив имаат директен или бочен поглед кон морето. Единствено четирикреветниот апартман нема поглед на море. Секој апартман има издвоена кујна опремена со прибор, аспиратор, мини електричен шпорет, фрижидер со одвоена комора за замрзнување. Сите сместувачки капацитети имаат тераси со гарнитури за седење, LCD TV  со српски канали, Wi-Fi, купатило со туш кабина, клима уреди чие користење е бесплатно. Дуплекс апартманите имаат два TV, по еден во секоја спална соба. Во приземјето на вилата има рецепција и просторија со тоалет за последниот ден од престојот на гостите.

 

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)