ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
KAtegorija
Vila Akrogiali | Neos Marmaras - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Akrogiali  е сместена на самиот морски брег и е опкружена со богата медитеранска вегетација. Пред вилата има повеќе мали плажи, додека од познатата плажа Paradiso е оддалечена 700 метри. До центарот  на Неос Мармарас  има околу 200 метри. Во нашата понуда имаме пространи двокреветни студија како и четирикреветни дуплекс апартмани со помошен кревет. Дуплексите имаат по две спални соби, во едната има еден француски кревет со помошен лежај додека во другата спална соба има два единечни кревети. Сите сместувачки капацитети имаат пространи тераси кои имаат директен поглед на море, тенди, TV, Wi-Fi ( со слаб сигнал), клима уред чие користење е вклучено во цената, како и комплетно опремена кујна ( мини електричен шпорет, фрижидер со комора, садови). Постелнината и крпите се менуваат на сeкои 5 дена.

 

 

  

Легенда:

1/2 стд - Двокреветно студио

1/2+1 стд - Двокреветно студио со помошен кревет

1/3 дуплекс - трокреветен дуплекс

1/4 дуплекс - четворокреветен дуплекс

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)