ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Велигден
KAtegorija
Велигден во Банско - Хотел "Belvedere Holiday Club" 4*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ВЕЛИГДЕН ВО БАНСКО

HOTEL BELVEDERE Holiday Club4****

(06.04.2018.-09.04.2018)

 

 

 

 

Цената вклучува:

  -  Три ноќевања по лице според избраната услуга, внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, турска бања, фитнес, внатрешно џакузи,интернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, туристичка такса.

 

Цената не вклучува:

-Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување и превоз

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

Напомена:

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

(4 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

 

Организиран превоз:  Скопје-Кавадарци-Банско– повратен билет 35 евра (2170 денари), во еден правец 25 евра (1550 денари)

 

Превоз за деца: до 2 години бесплатно; до 12 години-повратен билет 25 евра (1550 денари), во еден  правец 15 евра (930 денари)

 

Напомена: Плаќање исклучиво  во денари

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)