ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Анталија Авионска програма
Турција - Чартер програма - Лето 2021
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Цените во системот се со пресметан попуст. За да го искористите попустот треба да направите резервација со уплата во износ од 30%. Аранжманот треба да се доплати најдоцна 2 недели пред поаѓање.

  

Термини на поаѓање:
(6/9,10/13 ноќевања)

 

 

  

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)