ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Уранополис - Вила Thanos
Студио бр. 3 - Вила Tanos - Уранополис
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Студио бр. 3

Двокреветно студио кое има еден дупли кревет со нормални димензии. Опремено е со мебел, телевизор, клима уред. Кујната е во истата просторија и е опремена со решо со две рингли, основни садови за готвење и јадење и фрижидер со мала комора. Во овој простор се наоѓа и купатилото кое е со нормална големина.Од собата се излегува на пространо дворче опремено со пластична маса и столчиња заштитено со тенда. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)