ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Септемвриски акции
KAtegorija
Специјална понуда - СИТОНИЈА
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

СЕПТЕМВРИСКА АКЦИЈА-СИТОНИЈА

ПОСЛЕДНИ СМЕНИ-ЛЕТО 2018

 

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

 

 

Термин: (21.09.2018-28.09.2018)

 

 

НЕОС МАРМАРАС - Вила Sole A Mare

 

- Студио 1/2 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 69 евра

 

- Студио 1/2 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 79 евра

 

- Апартман 1/4+1 со поглед на улица (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 65 евра

 

- Апартман 1/4+1 со поглед на море (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 75 евра

 

 

НЕОС МАРМАРАС - Вила Mersinis”

 

- Апартман 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 59 евра

 

 

КАЛАМИТСИ - Вила Paradise”

 

- Студио 1/3 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 69 евра

 

 

САРТИ - Вила Angeliki”

 

- Апартман дуплекс 1/6 (плаќаат 4 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 59 евра

 

(плаќање исклучиво во денарска противвредност)

 

 

  • Напомена:Доплата за превоз за останатите лица во студијата и апартманите: Цена на повратен билет – 35 евра...Деца од 2-12 години-25 евра, деца до 2 години бесплатно (без седиште). Во случај на сопствен превоз цената не се намалува...
Фотографии од соби и плажи

Vila Sole A Mare | Neos Marmaras - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Mersinis | Neos Marmaras - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Paradise | Kalamitsi - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Angeliki | Sarti - Leto 2018 - Atlantik Turs
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)