ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Септемвриски акции
KAtegorija
Специјална понуда - КАСАНДРА
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

СЕПТЕМВРИСКА АКЦИЈА-КАСАНДРА

ПОСЛЕДНИ СМЕНИ-ЛЕТО 2018

 

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

 

 

Термин: (23.09.2018-30.09.2018)

 

 

НЕА КАЛИКРАТИЈА - Вила „Evi 1 и Evi 2“

 

- Апартман 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 59 евра

 

- Апартман 1/5 и 1/4+2 (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 55 евра

 

- Апартман 1/6 (плаќаат 4 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 55 евра

 

 

НЕА ПЛАГИА - Вила „Talassinos“

 

- Студио 1/3 и 1/4 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 59 евра

 

 

 

ПАЉУРИ- Вила Chrouso Palace”

 

- Апартман 1/3 и 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 69 евра

 

 (плаќање исклучиво во денарска противвредност)

 

 

Напомена: Доплата за превоз за останатите лица во студијата и апартманите: Цена на повратен билет – 35 евра...Деца од 2-12 години-25 евра, деца до 2 години бесплатно (без седиште). Во случај на сопствен превоз цената не се намалува...

 

 

Фотографии од соби и плажи

Vila Evi 1 | Nea Kalikratija - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Evi 2 | Nea Kalikratija - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Talassinos | Nea Plagia - Leto 2018 - Atlantik Turs Vila Chrouso Palace | Paljuri - Leto 2018 - Atlantik Turs
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)