ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сандански
Spa Hotel Medite 5* - Sandanski - 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Цени валидни за период на престој: 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

 

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 

Ноќевање со појадок

Надворешен базен (во текот на летниот период)

Внатрешен базен со минерална вода

Надворешно џакузи

Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес

Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)

Детски кат

Паркинг, сеф на рецепција

Туристичка такса

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН: возрасен – 15€ | дете – 8€

Доплата за ПОЛН ПАНСИОН: возрасен – 23€ | дете – 13€

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)