ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2022
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2022
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Почитувани,

 

Со надеж за посреќна година и со желби за подобро здравје и повеќе насмевки, ја објавуваме програмата за Лето 2022 во Грција:

 

- Комплетната понуда на вили и апартхотели во сопствен закуп

- Фотографии од секој сместувачки капацитет

- Целосни информации за опременоста на апартманите

- Точна локација на вилата во избраното туристичко место

- Ваучер за сместување со број на избраниот апартман

- 5% попуст за целосна уплата до 30. април 2022

- Можност за користење на неискористените ваучери од 2020 година

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)