ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2021
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2021
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Почитувани,

 

По најавите дека на 14. Мај Република Грција ќе ги отвори границите за граѓаните од нашата држава, објавуваме понуда за претстојната летна сезона во вили кои се во наш сопствен закуп. 

 

  Ги замолуваме сите патници кои веќе имаат уплатено летен аранжман и добиено вредносен ваучер, најдоцна до понеделник, 10.05.2021 година да не` контактираат за да го потврдат или да извршат промена на резервираниот термин за летување.


На оние кои минатата година го имаат целосно уплатено аранжманот ќе им важи висината на попустот.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)