ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аланија
KAtegorija
Rubi Platinum Spa Resort & Suites 5* - Alanya
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Хотелот располага со капацитет од 402 соби, а целиот комплекс е распространет на вкупна површина од 40.000m2.

 

 

 

 

 

Барови кои 24/7 служат пијалаци: 

Cetrus Bar (Lobby), Flexilis Bar, Papaya Beach Bar, Ficus Show Center, The Club (Disco), MiniBar

 

 

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)