ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сандански
Park Hotel Pirin 5* - Sandanski - 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

Цените се за 2 лица за ноќевање и вклучуваат:

 

- Ноќевање со појадок

- Интернет, паркинг, транспорт до цeнтарот на градот

- Користење на фитнес, детски базен, џакузи, затворен базен со хидромасaжни џетови

- Сауна парк/ финска сауна, био сауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона

- Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат

- Бесплатен детски кат и Арт центар со дополнителни услуги

- Туристичка такса

 

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

 

- Дете до 3.99 години – бесплатно сметување во двокреветна ЛУКС соба

- Дете од 4 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна ЛУКС соба – 70% попуст од цената за лице

- Дете од 4 до 11.99 години на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба – 30% попуст од цената за лице

- Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст од цената за лице

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)