ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Белек
KAtegorija
Papillon Ayscha 5* - Belek
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Со 6 базени, 6 ресторани и многу барови не дозволува нешто да ви попречи да имате фантастичен одмор. Овој хотел е целосно реновиран во 2014 година. Песочната плажа исто така е една од атракциите на Papillon Ayscha. Во овој хотел децата можат да бидат презадоволни со неколкуте базени и 5-те тобогани.

 

 

High Class All Inclusive

Оброци во на шведска маса

Меѓуоброци

Тематска вечера со гурманско шоу

Snack бар покрај базенот

Snack бар на плажа

Локални или увозни освежителни и алкохолни пијалаци 24 часа

Коктели

Пијалаци во дискотека

Сладолед

Цеден сок од портокал во рестораните и баровите

Food Corner со турски специјалитети и fast food во текот на денот

Вечера во рестораните a la carte (со закажување на рецепција)

  

 

Плажа и базени:

 

- Песочна плажа која се протега на 150 м.

- 5 базени со разни форми и големини, 2 од кои се со хидромасажа

- Внатрешен базен

- Бесплатни чадори, лежалки и крпи за на плажа

 

 

Забава и спорт:

 

- Аква-парк со 5 тобогани

- Активна анимација

- Одбојка на плажа

- Кошарка

- Аеробик

- Гимнастика во вода

- Трки на вода и копно

- Ватерполо

- Тенис

- Пинг-Понг

- Фудбал

- Водни спортови без гориво

- Спектакли

- Музика во живо (3 пати неделно)

- Забава на плажа

- Дискотека

- Караоке

- Сауна

- Теретана

- Турска бања

- Одбојка

- DJ party

- Jога и пилатес

- Билијард

- Веслање со кану

- Кино

- Музика и забава во текот на целиот ден

 

 

За деца:

- 3 базени

- Мини-клуб (4-12 години)

- Junior Club (13-16 години)

- Игралиште

- Анимација

 

Опции со дополнителна доплата во хотелот:

- Водни спортови со мотор

- Масажи

- Билијард

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)