ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
15. Јуни
KAtegorija
Отварање на летната сезона во Банско - Хотел Belvedere 4*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ГОЛЕМА ЗАБАВА СО „АТЛАНТИК ТУРС“

HOTEL BELVEDERE Holiday Club4*-Банско

ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ НА ЛЕТНАТА СЕЗОНА НА ПЛАНИНА

 (15.06.2018-17.06.2018)

 

 

Прв ден: 15.06.2018 (петок)

04.00 часот. Заминување на групата од Скопје и во 05.30 од Кавадарци (пред туристичките агенции) кон Банско. Се патува преку Струмица и Петрич. Пристигнување во Банско во претпладневните часови. Сместување во хотел „Belvedere Holiday Club 4****во едноспални и двоспални апартмани (www.belvedereholidayclub.bg) . Слободно време за одмор и користење на надворешниот базен и на спа центарот: внатрешен базен, сауна,парна бања, фитнес центар, џакузи. Вечера. Ноќевање.

 

Втор ден: 16.06.2018 (сабота)

Појадок. Слободно време за прошетка низ Банско и за индивидуални активности. Можност за користење на надворешниот базен и на спа центарот: внатрешен базен, сауна,парна бања, фитнес центар, џакузи. Вечера. Почеток на неколкучасовната забава со музика во живоНоќевање.

 

Трет ден: 19.06.2016 (недела)

Појадок. Слободно време за прошетка низ Банско и за индивидуални активности. Околу пладне заминување кон  Македонија. Пристигнување во Кавадарци  и во Скопје во вечерните часови.

 

 

**** ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ....... 75 евра по лице (4650 денари) ****

 

Во цената на аранжманот се вклучени следните услуги:

Превоз на наведената релација со автобус

Две ноќевања со појадок и вечера во хотел „Belvedere Holiday Club“ 4**** во Банско

Забава  со музика во живо во хотелот

- Организација на аранжманот и водство на патувањето

 

Во цената на аранжманот не се вклучени следните услуги:

  • Патничко осигурување

 

Услови за деца: до 6 години бесплатно, од 6-12 години плаќаат 50 %

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)