ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Murite 4* - Bansko - 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

 

БОНУСИ :

 

- За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

- За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

 

 

Дополнителни услови:

 

 

- Деца до 5.99 год. на дополнително легло - БЕСПЛАТНО

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

 

 

НАПОМЕНА:

 

- За сместување во двоспален/триспален апартман се плаќаат 4/6 редовни суми

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 

- Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

- Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

- Паркинг, интернет

 

 

Цената не вклучува :

 

 

- Туристичка такса 1 € по лице

- Патничко осигурување

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)