ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско - Зима 2018/2019
KAtegorija
Lucky 5* - Bansko
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

БАНСКО-БУГАРИЈА

 

 

 

HOTEL Lucky Bansko Spa & Relax“ 5*****

 

 

- ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.10.2018 СЛЕДУВА 15% ПОПУСТ НА ЦЕНИТЕ НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК.

 

- ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2018 СЛЕДУВА 10% ПОПУСТ НА ЦЕНИТЕ НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК.

(ПОПУСТОТ НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОДОТ НА НОВА ГОДИНА!)

 

Кликнете за точна локација 

 

 

 

Сите цени вклучуваат туристичка такса, бесплатно користење на внатрешните BIO базени за деца и возрасни со температура на водата од 33 степени, солен базен со соли од Мртвото Море, солена соба,  ледена соба, парна бања, сауна, џакузи, фитнес центар, детско катче со професионални лица за чување на децата на возраст од 3-6 години од 08.00-22.00 часот, ски гардероба и превоз хотел-кабинков лифт-хотел.

 

 

Отстапките за продолжен престој се пресметуваат на последното ноќевање и НЕ се комбинираат за доплата на храна. За престој од 7 и повеќе ноќевања гостите плаќаат 1 ноќ помалку. За престој од 14 и повеќе ноќевања гостите плаќаат 2 ноќи помалку. При сместување во периодот од 11.01.2019-20.01.2019 следува 10 % попуст при минимум 7 ноќевања.

 

Напомена: Предвремите уплати НЕ се комбинираат со попустите за бесплатни ноќевања и доплатите за храна

 

 

ЗАДОЛЖИТЕЛНА Новогодишна празнична вечера со програма  во основиот ресторан 130 евра за возрасни, 70 евра за деца од 04-11,99 години со посебна забава за децата со храна, анимации и лица задолжени за децата

 

ЗАДОЛЖИТЕЛНА Божиќна вечера со програма 50 евра за возрасни, 30 евра за деца од 04-11,99 години

 

- Новогодишна празнична вечера со програма во Италијанскиот ресторан (по желба)

200 евра за возрасен, 100 евра за деца од 04-11.99 години. Избор за децата-во ресторанот Леонардо или по сопствена програма по цена од 70 евра за дете

 

 

Плаќање исклучиво  во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

Информации, резервации и уплата:

 

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)