ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2024
ЛЕТО 2024 - СОПСТВЕН ЗАКУП
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Почитувани, објавуваме Лето 2024 во Грција во продажба!

 

Од понудите издвојуваме:

 

Одлична понуда за Неос Мармарас: Избор од најдобро лоцирани вили!

 

- Комплетната понуда на вили и апартхотели во сопствен закуп

- Фотографии од секој сместувачки капацитет

- Целосни информации за опременоста на апартманите

Точна локација на вилата во избраното туристичко место

- Ваучер за сместување со број на избраниот апартман

 

 

Напомена: Секоја резервација без уплата е валидна само 24 часа.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)