ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
KAtegorija
Лето 2017 - СОПСТВЕН ЗАКУП
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Почитувани,

 

Атлантик Турс официјално од 16. Ноември 2016 ја објавува комплетната сопствена програма за сезоната Лето 2017. За прв пат досега на туристичкиот пазар во Македонија се презентира програма во која  се прикажани сите сместувачки капацитети со точна локација на вилата во избраното туристичко место, прецизна презентација на сите студија и апартмани со комплетни фотографии и  целосни информации за опременоста на собите. Посебен дел е посветен и за туристичките места и плажите кои  гравитираат кон нив. Задоволството е уште поголемо и заради тоа што останавме доследни на своите принципи - да им овозможиме на сите туристи сами да  се одлучат за летната дестинација што  ги задоволува нивните очекувања и во истовреме да бидат сигурни дека го направиле вистинскиот избор. Најважно од се – со направената резервација и уплата, веднаш добивате ваучер за сместување со број на избраното студио или апартман.

 

Туристичката агенција Атлантик Турс Ви посакува најубаво Лето 2017. Веруваме дека сигурно ќе се пронајдете во некое од внимателно избраните туристички места на Халкидики, каде понудата ја збогативме со нови вили во најатрактивните места на вториот и третиот крак, а имаме и нова дестинација во заливот Стримоникос.

 

Ви благодариме на довербата!

 

 

Неа Флогита - сопствен закуп - Лето 2017

Неа Плагиа - сопствен закуп - Лето 2017

Калитеа - сопствен закуп - Лето 2017

 

 

 

Неос Мармарас - сопствен закуп - Лето 2017

Торони - сопствен закуп - Лето 2017

Каламитси - сопствен закуп - Лето 2017

 

 

 

Неа Рода - сопствен закуп - Лето 2017

Јерисос - сопствен закуп - Лето 2017

Уранополис - сопствен закуп - Лето 2017

 

 

Ставрос - сопствен закуп - Лето 2017

 

 

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)