ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
БАНСКО
KAtegorija
СПЕЦИЈАЛНА ЛЕТНА ПОНУДА БАНСКО - БУГАРИЈА
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

HOTEL BELVEDERE Holiday Club4****

 

(01.07.2017-30.09.2017)

 

  

Цената вклучува:

  -  Ноќевања со појадок или ноќевање со појадок и вечера, внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, надворешен отворен базен со детски оддел и џакузи, лежалки и чадори, фитнес, џакузи,интернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште, туристичка такса.

 

Цената не вклучува:

  • Финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, турска бања и внатрешно џакузи

( се доплаќа на рецепција )

-Патничко осигурување и превоз

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

Напомена:
- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица (2 лица плаќаат 100 %)

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица(4 лица плаќаат 100 %)

 

Плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)