ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сопствен закуп - Лето 2018
KAtegorija
Септемвриска акција 20.09, 21.09, 23.09
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

СЕПТЕМВРИСКА АКЦИЈА

ЛЕТО 2018- ГРЦИЈА

 

 

 

Термин: (20.09.2018-27.09.2018)

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

 

 

СТАВРОС-Апартхотел Alexander Inn

 

- Студио 1/3 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 99 евра

 

- Студио 1/3 со поглед на базен (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 109 евра

 

 

 

Термин: (21.09.2018-28.09.2018)

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

 

 

НЕОС МАРМАРАС-ВИЛА SOLE A MARE

 

- Студио 1/2 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 69 евра

 

- Студио 1/2 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 79 евра

 

- Апартман 1/4+1 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 99 евра

 

- Апартман 1/4+1 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 109 евра

 

 

НЕОС МАРМАРАС-ВИЛА MERSINIS”

 

- Апартман 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

 

 

 

 

Термин: (23.09.2018-30.09.2018)

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

 

  

 

 

 

ПАЉУРИ-ВИЛА CHROUSO PALACE”

 

 

 

- Апартман 1/3 (плаќаат 2 лица)

 

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

 

 

 

 

 

- Апартман 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

 

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 99 евра

 

(плаќање исклучиво во денарска противвредност)

 

 

Напомена: Доплата за превоз за останатите лица во студијата и апартманите: Цена на повратен билет – 35 евра...Деца од 2-12 години-25 евра, деца до 2 години бесплатно (без седиште). Во случај на сопствен превоз цената се намалува по 10 евра по лице...

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)