ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Предсезона - Грција
KAtegorija
ЛЕТО 2018 - ПРЕДСЕЗОНА ГРЦИЈА - СИТОНИЈА
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ЛЕТО 2018 - ПРЕДСЕЗОНА

ГРЦИЈА - СИТОНИЈА

 

11 дена / 10 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

Термин: (30.05.2018-09.06.2018)

 

 

НЕОС МАРМАРАС - ВИЛА SOLE A MARE

 

Апартман 1/4+1 со поглед на море (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 119 евра

 

Апартман 1/4+1 со поглед на улица (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 109 евра

 

Студио 1/2+1 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 119 евра

 

Студио 1/2+1 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 109 евра

 

 

НЕОС МАРМАРАС - ВИЛА MERSINIS

 

Апартман 1/2+2 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 119 евра

 

Апартман 1/2+3 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 129 евра

 

 

КАЛАМИТСИ - ВИЛА PARADISE

 

Студио 1/3 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 129 евра

 

 

ТОРОНИ-ВИЛА BLUE SEA

 

Студио 1/3 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 129 евра

 

 

САРТИ - ВИЛА ANGELIKI

 

Апартман (дуплекс) 1/6 - бр.2 (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 129 евра

 

(плаќање исклучиво во денарска противвредност)

 

 

  • Напомена: Доплата за превоз за останатите лица во студијата и апартманите: Цена на повратен билет – 35 евра... Деца од 2-12 години-25 евра, деца до 2 години бесплатно (без седиште). Во случај на сопствен превоз цената не се менува...

 

 

 

Информации, резервации и уплата:

ТА „Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс: 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „АтлантикТурс“ Скопје ;

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)