ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Предсезона - Грција
KAtegorija
ЛЕТО 2018 - ПРЕДСЕЗОНА ГРЦИЈА - АТОС
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ЛЕТО 2018-ПРЕДСЕЗОНА

ГРЦИЈА-АТОС

 

8 дена / 7 ноќевања во студија и апартмани со вклучен превоз

Термин: (29.05.2018-05.06.2018)

 

 

СТАВРОС - Апартхотел Alexander Inn

 

Студио 1/3 со поглед на улица (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

 

Студио 1/3 со поглед на базен (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 99 евра

 

 

НЕА РОДА - ВИЛА Maria Pashalidou

 

Студио 1/3 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

 

 

НЕА РОДА - ВИЛА Anastasia

 

Студио 1/3 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 79 евра

 

Апартман (дуплекс) 1/4 +1  (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

               

 

УРАНОПОЛИС ВИЛА Thanos

 

Студио 1/3 со поглед на море (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 99 евра

 

Студио 1/4 (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 79 евра

 

Апартман 1/4 со поглед на море (плаќаат 3 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 79 евра

 

Апартман 1/4 без поглед (плаќаат 2 лица)

Цена по лице со вклучен превоз   ........ 89 евра

 

 (плаќање исклучиво во денарска противвредност)

 

 

  • Напомена: Доплата за превоз за останатите лица во студијата и апартманите: Цена на повратен билет – 35 евра... Деца од 2-12 години-25 евра, деца до 2 години бесплатно (без седиште). Во случај на сопствен превоз цената не се менува...

 

 

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „АтлантикТурс“ Скопје ;

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)