ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лето 2018
KAtegorija
ЛЕТО 2018 - АТЛАНТИК ТУРС
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Почитувани,

 

Атлантик Турс ја отвара сезоната Лето 2018 со најубавата плажа на најјужниот дел на Касандра-Паљури, совршена комбинација на кристално чиста вода, златен песок и борова шума. Нашиот фаворит е вилата Chrouso Palace изградена од камен и опкружена со најубавите цветни градини...местото кое нуди апсолутен мир и едноставна убавина!

 

Летната понуда ја збогативме со нови вили во најатрактивните места на првиот, вториот и третиот крак на Халкидики и останавме доследни на своите принципи: да Ви ги презенираме сите сместувачки капацитети со точна локација на вилата во избраното туристичко место , комплетни фотографии од сите студија и апартмани и целосни информации за опременоста на собите. Посебен дел е посветен и на туристичките места и плажите кои гравитираат кон нив. Со направената резервација и целосна уплата, веднаш добивате ваучер за сместување со број на избраното студио или апартман.

  

Ви благодариме на довербата!

 

 

 

 

 

 

НОВО: 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)