ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лето 2017
KAtegorija
ЛЕТО 2017: ТОП ДЕСТИНАЦИИ ВО ПРОДАЖБА !
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

Направете избор од најатрактивните вили во Неи Пори, Сарти, Аспровалта и Врасна

 

 

 

НЕИ ПОРИ

 

 

САРТИ

 

 

Аспровалта

 

 

Неа Врасна

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)