ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
БАНСКО
KAtegorija
ЕСЕН ВО БАНСКО - БУГАРИЈА
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

HOTEL BELVEDERE Holiday Club“ 4**** 

 

(цените се однесуваат за октомври и ноември 2017)

 

 

Цената вклучува:

  -  Ноќевање по лице според избраната услуга ( ноќевање со појадок, ноќевање со појадок и вечера или ноќевање со појадок, ручек и вечера), користење на внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени паноа от хималајска сол, фитнес, внатрешно џакузи,интернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште и туристичка такса.

 

Цената не вклучува:

- Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување и превоз

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

Напомена:

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица
(2 лица плаќаат 100 %)

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

(4 лица плаќаат 100 %)

- Во случај на помалку од 35 гости во хотелот, храната е по мени

- Програмата за исхрана на база полн пансион започнува со вечера на денот на сместувањето и завршува со ручек на денот на напуштањето на хотелот

- Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на апартманите е до 12 часот (по локално време)

 

Плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)