ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Каламитси - Вила Vrahos - Лето 2018
KAtegorija
Апартман бр. 3 - Вила Vrahos - Каламитси
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Апартман бр. 3

Простран четирикреветен апартман со две соби, се наоѓа на првиот спрат од вилата. Во првата просторија има два единечни кревети со нормални димензии. Во истата просторија се наоѓаат и елементите од кујната. Кујната е солидно опремена: има голем електричен шпорет со рерна, голем фрижидер со оделна комора за замрзнување, садови за готвење и јадење, аспиратор, трепезариска маса и столчиња. Собата има прозорец со поглед на море , а од неа се излегува на тераса каде има пластична маса и столчиња. Терасата не е многу пространа, но има преубав поглед на море. Од првата соба се влегува во втората просторија која е одвоена со врата. Во тој простор е купатилото (со нормална големина) и спалната соба опремена со еден дупли кревет и мебел. Тука се наоѓа клима уредот и телевизорот. Од спалната соба се излегува на мала тераса. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)