ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
KAtegorija
Хотел "Zara" 4* - Банско
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

15% Попуст за резервација до 30.10.2017, за период на престој од 01.12.2017-05.04.2018 (целосна уплата до 10.11.2017)

 
10% Попуст за резервација до 30.11.2017, за период на престој од 01.12.2017-05.04.2018 (целосна уплата до 02.12.2017)


 

 

- Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1 евро - за престој од 3 или повеќе ноќевања

 

- Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2 евра - (важи зa престој од 1 или 2 ноќевања)

 

- Задолжителна услужна такса по лице за целиот престој од 3 евра, дете од 2-11,99год - 1,5еур 

 

- Дете од 0-1,99 години не плаќа никакви такси 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)