ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
KAtegorija
Хотел "Viand" 4* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотел Вианд 4* се наоѓа во Сончев Брег лоциран на сама плажа и на 500метри од центарот на Сончев Брег.

Хотелот работи на услуга Ултра се вклучено (Ultra All Inclusive) и е идеален за оние кој сакаат релаксирачки одмор. Располага со ресторан, надворечен базен, лоби бар, бич бар.

Сите соби расплагаат со балкон, ТВ, климатизирани, сопствен тоалет со туш или када, фен, интернет.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРOТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2 еур. 

 

Во цените е вклучено:

- Сите оброци и пијалоци од локално потекло, мини бар со вода и безалкохолни пијалоци при пристигање на користење кој не се надополнува, надворешен базен и фитнес, лежалки околу базен (доколку има слободни) и интернет.

- Бебешко кревече – бесплатно (на барање)

 

- Паркинг со доплата од 12 лева на лице место.

 

 

Политика на отказ на резервација: 

До 8 дена пред пристигање – без пенали, доцен отказ 1 ноќевање пенали.

Не појавување во хотел – 2 ноќевања пенали.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)