ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сандански
Hotel - Sveti Nikola - 3* - Сандански - Бугарија
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Цени за ноќевање со појадок по лице од ден

 

 

Цената вклучува:

 

  - Ноќевањe  со појадок по лице од ден

-Користење на спа центарот во хотелот:внатрешен базенсо минерална вода, сауна, римска бања, солена соба,  фитнес ,интернет,паркинг,туристичка такса

 

Цената не вклучува:

 

-Патничко осигурување

- Доплата за вечера – 12 евра по лице од ден

 

 

Услови за деца:

 

- Дете до 3,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

- Деца од 4 -11,99 години сместени на дополнителен кревет во двокреветна стандард или класик соба(реновирана) плаќаат по 12 евра од ден

                                - Деца од 4 -11,99 години сместени на нормален кревет плаќаат 70 % од цената

 

 

Плаќање исклучиво  во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

 

 

Информации, резервации и уплата:

 

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)