ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
KAtegorija
Хотел "Regnum" - Банско | Зима 2016/2017
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ЗИМА 2016/2017

HOTEL REGNUM5*

 

 

EARLY BOOKING : 20% попуст за резервации и уплати до 31.10.2016
EARLY BOOKING : 15% попуст за резервации и уплати до 21.11.2016

 

 

 

Тип на сместување

27.12.16-02.01.17

23.12.16-26.12.16   03.01.17-09.01.17
20.01.17-05.02.17

10.01.17-19.01.17 06.02.17-28.02.17

01.12.16-22.12.16 01.03.17-16.04.17

HB

HB

HB

HB

Едноспален апартман  (цена за 2 лица)

195 €

160 €

127 €

105 €

Едноспален апартман со поглед на планина        (цена за 2 лица)

205 €

170 €

137 €

115 €

Двоспален апартман    (цена за 4 лица)

360 €

270 €

213 €

179 €

Двоспален апартман со поглед на планина        (цена за 4 лица)

370 €

285 €

225 €

190 €

Деца од 0 до 11,99 год.

бесплатно

бесплатно

бесплатно

бесплатно

Над 12 год.

55 €

45 €

37 €

30 €

 

 

 Новогодишна вечера (задолжителна): Возрасни - 90, за деца  од 6-11.99 г. - 25 €за деца  од 12-16..99 г. - 45 €

(не подлежи на  EARLY BOOKING)

 

 

БОНУСИ:

 

7=6,14=12 за период на престој 01.12-16.04.2017 (не се валидни за Нова Година)

 

5=4 за престој во работни денови во период 23.12-26.12 / 03.01-09.01 / 20.01-05.02

 

4=3 за период на престој 01.12-22.12 / 10.01-19.01 / 06.02-28.02 / 01.03-16.04

(валидни за резервација по 22.11.2016)

 

 

Цената вклучува:

  -  Полупансион (појадок и вечера) на шведска маса,  користење на Регнум СПА центарот во хотелот:внатрешен базен со детски дел, финска сауна,парна бања, амам, шоков и тропски туш, релакс зона, надворешно џакузи, фитнес центар, безжичен интернет во целиот хотел, надворешен паркинг , ски гардеробер, трансфер хотел-жичара-хотел, туристичка такса

 

Цената не вклучува:

-Патничко осигурување

- Превоз

 

Напомена:

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица (2 лица плаќаат 100 %)

           - Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица(4 лица плаќаат 100 %)

 

Атлантик Турс Ви овозможува да резервирате и да извршите уплата преку интернет !
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)