ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Hotel Regnum 5* - Bansko - 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

БАНСКО-БУГАРИЈА

 

СПЕЦИЈАЛНА ЛЕТНА ПОНУДА


HOTEL REGNUM 5*****

 

 

 

(01.08.2019-31.08.2019)

 

 

 

 

Цената вклучува:

 

 

  - Ноќевање со појадок или полупансион по соба

 

 -Сместување во апартмани со една или со две спални соби

 

-Туристичка такса

 

 

 

 -Користење на Регнум СПА центарот во хотелот: внатрешен базен со детски дел, финска сауна,парна бања, тропски тушеви, релакс зона, фитнес центар

 

-Користење на Регнум Аква Парк: надворешен базен со полуолимписки размери, надворешен детски базен, тобогани, игралиште за фудбал, кошарка, бадминтон

 

- За гостите кои остануваат повеќе од 3 дена бесплатно користење на минералните базени во Регнум Бања Термал: (Комплексот се наоѓа во селото Бања, на 6.км од Банско и содржи надворешен базен и џакузи со минерална вода

 

 

 

 

Цената не вклучува:

 

 

-Патничко осигурување

 

 

 

 

 

Дополнителни бонуси:

 

7=6 (плаќате 6, добивате 7 дена)

 

14=12 (плаќате 12, добивате 14 дена)

 

Напомена: Плаќање исклучиво  во денари

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)