ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Есен во Банско
KAtegorija
Hotel Regnum 5*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ: 

- 5% попуст за престој од 3 ноќевања 

- 7% попуст за престој од 4 ноќевања 

- 10% попуст за престој од 5 ноќевања 

- Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат: 

- НП – ноќевање со појадок / ПП – ноќевање со појадок и вечера 

- Користење на “REGNUM SPA CENTER”: внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар 

- Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште 

- Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) - надворешен базен и џакузи со минерална вода
- Бесплатен трансфер од хотелот до рекреативниот центар “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” во с.Бања (по претходно утврден редослед на тргнување и враќање)  

- Детски кат и анимација за деца 

- Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено: 

- Туристичка такса 1 € на ден 

- Патничко осигурување

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)