ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Porto Carras Sithonia 5*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Еден од најпознатите хотелски комплекси на Ситонија што се простира на површина од преку 40 хектари и десет километри покрај море.  Оддалечен е само два километри од Неос Мармарас и е еден од најлуксузните ресорти на Халкидики. Составен е од три хотели и суперлуксузни вили. Пред хотелите Sitonia и Meliton се наоѓа сопственото пристаниште за јахти, најголемо во југоисточна Европа, а пред хотелот се наоѓа приватна плажа долга два километри. Комплексот располага со сопствени хектари лозја, винарија, плантажи маслинки, го има најголемиот голф терен во Грција и едно од петте казина. Располага со ресторани, барови, отворени и затворени  базени за возрасни и деца со морска и слатка вода, СПА центар со затворен базен со затоплена морска вода, сауна, турска бања и различни третмани на лице и тело (со доплата). Хотелот има детски игралишта, продавници, кино, амфитеатар, приватно пристаниште во состав на ресортот, хиподром, спортови на вода, паркинг и интернет кој е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)