ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
KAtegorija
Хотел "Planeta & Aquapark" 5* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотел Planeta & Aquapark се наоѓа во Сончев брег на само 70м од плажа или 2 мин пешачење и на 700метри од центарот на Сончев брег. Хотелот располага со, надворешни базени, спа центар (масажа, амам, внатрешен базен), фитнес центар, ресторан, лоби бар, бар на базен, соба за игри, пинг понг, билјард, интернет бесплатен на јавните површини а во соба се наплаќа, хотелот не располага со паркинг но има во близина на хотелот и се доплаќа на лице место.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРOТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден – 2еур. 

 

Во цените е вклучено: 

- Сите оброци и пијалаци од локално потекло, употреба на базен и лежалки доколку има слободни, сауна и џакузи, интернет во лоби или на базен, анимација за деца, бебешко креветче и пинг понг.

  

Политика на отказ на резервација:

До 8 дена пред поагање – бесплатно, доцен отказ 1 ноќевање пенали, Не појавување во хотел – 50% пенали.

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)