ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Есен во Банско
KAtegorija
Hotel Perun Lodge 4*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

Цени валидни за период на престој: 01.07-30.11.2018

 

  

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

- Ноќевање на база појадок и вечера  

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

- Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено:

патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)