ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Pallini Beach Hotel 4* - Kalitea
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Големиот комплекс  кој е споен заедно со хотелот  Atos Palace се наоѓа на два километри од Калитеа, во парк опкружен со борова шума, на самиот морски брег. Располага со сопствена плажа и отворени и затворени базени, има отворено кино, продавници, (фитнес, сауна и масажа со доплата), тениски терен и опрема за водени спортови-со доплата, ресторани, барови, паркинг.... Хотелот располага со најразлични анимации за деца и возрасни. Чадорите и лежалките околу базенот се вклучени во цената, а на плажа се доплаќаат.  Крпите и на плажа и на базен се плаќаат. Собите се наоѓаат во главната зграда. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)