ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Naias 3* - Hanioti
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Лоциран е на самата плажа во Ханиоти и е идеален за семејства со деца. Составен е од две згради, старата зграда се наоѓа на самата плажа а новата се наоѓа преку патот. Хотелската песочна плажа се наоѓа на самиот крај од градската плажа. Хотелот има отворен базен за возрасни и за деца, бар покрај базенот и на плажата, ресторан. Лежалките и чадорите покрај базенот се вклучени во цената, а на плажата се користат со доплата. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)