ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
Хотел "Majestic Beach DIT" 4* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Majestic Beach Resort e елегантен и шармантен комплекс кој нуди перфектен амбиент и релаксирачка атмосфера. Лоциран е во луксузниот и мирен дел на Златни песоци.

Хотелот е со 4* и се состои од два блока екслузивни апартмани. Само Majestic Beach Resort Ви нуди: најдобра локација на Златните Песоци, преубав поглед кон морето, најголеми базени, најголема градина со преку 300 палми. Хотелот нуди апартмани и студија, спа центар, ресторан и фитнес сала.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРOТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

 

Во цените е вклучено:

- Интернет низ целиот хотел, бесплатен паркинг (доколку има слободни места), сеф.

- Бебешко креветче – бесплатно (на барање)

 

 

Политика на отказ на резервација:

Во Сезона А, Б и Ц – без пенали до 8 дена пред пристигање, доцен отказ 40% пенали од целиот престој

Во сезона Д – без пенали до 14 дена пред пристигање, доцен отказ 50% пенали од целиот престој

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)