ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Hotel Lucky 5* - Bansko - 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

 

- Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

 

- Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

 

 

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат:

 

- Ноќевање и појадок

- Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања

- Детски кат

  

 

Дополнителни услови:

 

- Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни

- Доплата за полупансион : возрасен - 16€, дете од 4-11,99 год. - 10€

 

 

Во цените не е вклучено:

 

- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)