ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Kassandra Palace 5* - Kriopigi
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелскиот комплекс се наоѓа на седум километри од Калитеа и на километар и половина од Криопиги. Целиот комплекс е сместен на површина од околу седум хектари и има сопствена плажа, голем базен, детски базен, затворен базен кој се користи со доплата и спа центар (фитнес, сауна, турска бања, џакузи, масажа со доплата). Располага со комбе за превоз на гостите до плажата,  ресторани, барови на плажа, детски игралишта и анимации, тениски терени (се користат со доплата). Лежалките и чадорите за сонце околу базенот се вклучени во цената, а на плажата се користат со доплата. Крпите за плажа се изнајмуваат со депозит. Хотелот располага со спа центар (џакузито и теретаните се користат бесплатно, а сауната, масажата и третманите се користат со доплата).  Хотелот има детски игралишта и тениски терени (се користат со доплата), паркинг и интернет кој е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)