ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
KAtegorija
Хотел "Imperial" 4* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Imperial Resort Hotel – се наоѓа на јужниот дел од Sunny Beach, на 150 метри од плажа и само 20 минути пешачење до Стариот Град на Nessebar. Се состои од две згради и нуди голем внатрешен и надворешен базен. Исто така на гостите на располагање им е бесплатен фитнес центар и Spa Centar.

Сите соби се опремени со TV, WI-FI, клима, фен, мини бар (се наплаќа).

Двата ресторани, Casablanca и Alexandria  ви нудат интернационална кујна, а хотелот располага и со снек бар, лоби бар и бар покрај базенот.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРOТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2 еур.

 

Во цените е вклучено:

- Сите оброци и пијалоци од локално потекло, интернет и сеф.

- Промоциите и попустите можат да се комбинираат.

 

- Паркинг со доплата - 12 лева на ден на лице место

-Хотелот овозможува Prime Beach imperia pakage – со доплата од 18 лева на ден (1 чадор и 2 лежалки на плажа, безалкохолни пијалоци и пиво)

Бебешко креветче – бесплатно ( на барање )

 

Политика на отказ на резервација:

Отказ на резервација до 8 дена пред пристигање – без пенали, доцен отказ – 1 ноќевање пенали.

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)