ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Cronwell Resort Sermilia - Psahudija
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа во Псахудија, на околу 20 км од Неа Муданија меѓу двата полуострови Касандра и Ситонија. Од песочната плажа го дели само улицата. Располага со отворен базен со дел за деца, бар, мини клуб за деца, теретана, СПА центар (турска бања, џакузи, различни третмани со доплата), ресторан, паркинг. Чадорите и лежалките можат да се користат на базенот и на плажата со пијалок од барот, а крпите се наплаќаат. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)