ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели пакет цени 7 ноќевања
KAtegorija
Хотел "Continental" 3* - Сончев Брег - 7 ноќевања
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотел "Continental" 3* - Сончев Брег

 

Комплексот е лоциран на јужниот дел од ресортот Сончев Брег и е опкружен со зелениот парк и е околу 300 метри од плажа. Надворешниот базен и барот покрај базенот се опкружени со борова шума. Комфорот и ужувањето се загарантирани. До центарот се оди со атрактивен мини воз кој чија станица е буквално пред хотелот.
Располага со ресторан, два лоби бара, бар покрај базен, конференциска сала, надворешен базен, билијард, игралиште за деца, тениско игралиште, менувачница, сеф, масажи, доктор и фризерски салон.

 

Continental 3*, сите соби се опремени со балкон, купатило со фен за коса, телефон, фрижидерче, телефон, клима, ТВ со сателитски канали.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ ОД 7 НОЌЕВАЊА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

 

ВО ЦЕНИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗОТ, ТОЈ СЕ ОДВИВА ДЕН ПОРАНО ОД ПРИКАЖАНАТА ДАТА НА ТАБЕЛАТА. ДАТАТА ПРИКАЖАНА ВО ТАБЕЛАТА Е ДАТА НА СМЕСТУВАЊЕ ВО ХОТЕЛОТ

 

 

 

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗОТ: 

Поаѓање од Скопје, Велес и Куманово – Возрасно лице: 45еур, Дете од 2-11,99год – 35еур

Велес: 20:00 часот

Скопје: 20:30 часот

Куманово: 21:00 часот

 

Во цената е вклучено:

- Пансионот кој го имате избрано, ноќевање со појадок или полупансион

- Употреба на надворешен базен

- Туристичка такса

 

Автобусот застанува во близина на хотелот, каде е дозволено. Поаѓањето се договара со водичот кој ја води групата. Местото на поаѓање кон Македонија го одредува водичот.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)