ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
KAtegorija
Хотел "Continental" 3* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Комплексот е лоциран на јужниот дел од ресортот Сончев Брег и е опкружен со зелениот парк. Се наоѓа на околу 300 метри од плажа. Надворешниот базен и барот покрај базенот се опкружени со борова шума. Комфорот и ужувањето се загарантирани. До центарот се оди со атрактивен мини воз кој чија станица е буквално пред хотелот.
Располага со ресторан, два лоби бара, бар покрај базен, конференциска сала, надворешен базен, билијард, игралиште за деца, тениско игралиште, менувачница, сеф, масажи, доктор и фризерски салон.

 

Во Continental 3* сите соби се опремени со балкон, купатило со фен за коса, телефон, фрижидерче, телефон, клима, ТВ со сателитски канали.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН ПЛУС ИЛИ ЦЕЛ ПАНСИОН.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРOТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)