ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Боровец
KAtegorija
Хотел Borovets Hills 5* - Боровец
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Боровец Хилс Спа комплекс е лоциран во боровата шума на скијачкиот центар Боровец.

Хотелот се наоѓа на 100 метри од патеката Јастребец 3.

 

Локација на објектот

 

 

 

Организиран превоз во Јануари и Февруари: секоја САБОТА

Повратен билет: 40€ по лице

За реализација на превозот е потребен минимум од 8 патници

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)