ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Hotel Belvedere Holiday Club 4* - Зима - Банско
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ЗИМА 2019/2020

 

HOTEL BELVEDERE Holiday Club4*

 

EARLY BOOKING : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2019
EARLY BOOKING : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2019

 

 

Доплата за новогодишна вечера...75  евра за возрасни, 40 евра за деца од 6-11,99 години. Деца од 2 до 5,99 години плаќаат 17 евра доколку сакаат да користат вечера. Напомена: Новогодишната вечера не подлежи на Early booking (не е задолжителна)

                                                                                    

            

Цената вклучува:

 

 -  Ноќевањесо појадок и вечера по лицекористење на внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол, фитнес, внатрешно џакузиинтернет, паркинг, детски оддел, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште и туристичка такса.

 

 

Цената не вклучува:

 

         - Користење набањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување и превоз

 

 

Услови за деца:

 

- Дете до 5,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

 

Напомена:


- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100 %, останатите според возраста)

 

           - Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

(4 лица плаќаат 100 %, останатите според возраста )

 

Доплата за ручек во периодот 19.12.2019-01.04.2020: Возрасни-12 евра, деца од 6-11.99 години-6 евра

 

 

Плаќање исклучиво во денари по курс 62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)