ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Hotel Belvedere Holiday Club 4*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

БАНСКО-БУГАРИЈА

 HOTEL BELVEDERE Holiday Club4****

 

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ

(01.04.2022-30.06.2022)

 

 

 

Цената вклучува:

  - Ноќевањe според избраната услуга по лице од ден

 -Сместување во апартмани со една или со две спални соби

-Користење на спа центарот во хотелот:внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти , финска сауна,парна бања, инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол, фитнес , внатрешно џакузи,интернет,паркинг,детски оддел,фудбалско игралиште,туристичка такса

 

Цената не вклучува:

-Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 год  бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

Напомена:
- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

(4 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

Плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885

 

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)