ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
KAtegorija
Hotel Belvedere 4*
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

БАНСКО-БУГАРИЈА

 

HOTEL BELVEDERE Holiday Club“ 4****

 

СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ

(01.07.2018-09.09.2018)

 

 

Хотел Belvedere 4* - Банско

 

 

Цената вклучува:

 

-  Ноќевања според избраната услуга (ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера), надворешен базен, внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, турска бања, фитнес, џакузи,интернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште, туристичка такса.

 

 

Цената не вклучува:

 

-Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување

 

 

Услови за деца:

 

- Дете до 5,99 год  бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

 

Напомена:

 

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

 

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

 

(4 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

 

 

Плаќање исклучиво  во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

 

 

 

 

Информации, резервации и уплата:

 

 

 

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

 

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

 

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)